top of page
MARKALARIMIZ
NurgünTüp® Hakkında
Zigzag-removebg-preview (1).png

NurgünTüp® 2004 yılından beri bükülebilir alüminyum ve plastik tüp üretimi yapmaktadır. Misyonumuz gelişen teknolojiyle birlikte yüksek kalite standartlarındaki alüminyum ve plastik tüplerimizi müşterilerimize sunmaktır. Üretim hatlarımızda müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özelleştirilmiş boyut ve şekillerde tüpler sunabilmekteyiz.

Kozmetikten kırtasiyeye ilaçtan yemeğe bir çok sektörün ihtiyacını karşılamaya uygun niteliklere sahip hatlarımız sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak için hizmetinizde... 

Tüp Genel.jpg
messe2007_page_3.jpg
F&G Fix® & Double Fix®
Hakkında
Zigzag-removebg-preview (1).png

NurgünTüp® markamızla beraber tüp imalatından dolum yapılıp paketlenmesine kadar her aşaması kendi imalatımız olan F&G Fix® ve Double Fix® markalarımızla hizmetinizdeyiz. İçeriğimizdeki solvent oranlarını minimumda tutarak doğaya verilen zararı minimize etmenin yanı sıra solvent içermeyen formüllerimizle de müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. 

F&G Fix - Double Fix
PERSONA® Hakkında
Zigzag-removebg-preview (1).png

PERSONA® markamızı 1999 yılından beri müşterilerimize sunmaktayız. Sektöre ilk yıllarında öncülük ederek yerli üretim imkanını müşterilerimize sunduk. 1999 yılından günümüze yenilikleri takip ederek zengin baskı çeşitlerimiz, yerli üretim klipslerimiz ve yaka kartı poşetlerimizle A'dan Z'ye müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.   

leather-badge-lanyard-pink-background_10
Persona
blank-template-celsius-fahrenheit-thermo
F&G Term® Hakkında
Zigzag-removebg-preview (1).png

2001 yılından beri ithal etmek yerine imal etme vizyonumuzla hayata gelen F&G Term® markamızla müşterilerimize ürünlerimizi sunmaktayız. Ahşap, alüminyum ve plastik termometre seçenekleri ve çeşitli boy seçenekleriyle beraber müşterilerimiz ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Üretim tecrübemiz ve esnek üretim hattımız sayesinde müşterilerimize özel tasarım seçenekleri de sunmaktayız. 

F&G Termometre

F&G Optic® Hakkında

Zigzag-removebg-preview (1).png

2005 yılında üretim portföyümüze dahil ettiğimiz büyüteçlerimizi ve plastik luplarımızı F&G Optic® markamız altında topladık. Metal ve plastik çerçeve seçenekleriyle müşterilerimize ürünlerimizi sunmaktayız. 

magnifying-glass-search-tool_93200-2076.
F&G Optic
F&G Attachmatic® Hakkında
Zigzag-removebg-preview (1).png

Attachmatic klipslerle birlikte kağıt sıkıştırmaya yarayan ürünümüzdür. Türkiye'de imalatını başlattığımız bu ürün 2005 yılından beri ürün portföyümüzde bulunmaktadır. 

AttachMatic
Attachmatic.png
bottom of page